Productvergelijking


U kunt kiezen uit drie verschillende hoofddekkingen. Bij elke dekking heeft u vervolgens de mogelijkheid om deze op uw wensen af te stemmen. Zo kunt u het eigen risico kiezen, al dan niet opteren voor het beschermen van uw bonus of voor de aanschaf- / nieuwwaardedekking. Om het u gemakkelijk te maken, hebben we voor de W.A. + volledig casco (All risks), drie pakketten samengesteld: Economy, Solid en TopCover.



1. Wettelijke aansprakelijkheidsverzekering
De W.A.-verzekering vergoedt de schade die met uw auto of een daaraan gekoppelde aanhanger, door de schuld van de bestuurder of passagiers aan anderen wordt toegebracht.

2. W.A. + Berperkte Cascoverzekering (W.A. Berperkt casco)
Biedt niet alleen dekking voor schade toegebracht aan anderen, maar ook voor bepaalde schades aan uw eigen auto. Bijvoorbeeld door brand, ruitbreuk, natuurrampen, storm, diefstal, inbraak, rellen en loslopende dieren.

3. W.A. + Volledige casco (All Risks) Economy
naast dekking voor risico’s die onder W.A. + Beperkte Cascoverzekering vallen, biedt deze verzekering ook dekking van schades aan uw auto door botsing, omslaan, van de weg of te water raken en andere van buiten komende risico’s.

4. W.A. + Volledige casco (All Risks) Solid
Zie onder 3, maar dan aangevuld met 1 jaar aanschaf-/nieuwwaardedekking.

5. W.A. + Volledige casco (All Risks) Topcover
De meest uitgebreide dekking! Gelijk aan optie 3, maar dan aangevuld met 3 jaar aanschaf-/nieuwwaardedekking en met afkoop bonus voor één schade met een andere weggebruiker per jaar. De dekking staat altijd vermeld op de offerte.


Product vergelijking Volvo Car Insurance
Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten
Volvo Ton van Kuyk BV.
Sitehand gemaakt met website software van Ziber | Studio webdesign en zmo Kantoor 260